2.El Araç Satış ve Yönetim Sistemi

2.El Araç Satış ve Yönetim Sistemi çok geniş kapsamlı bir projedir. Aracın alım anından satım anına kadar geçen tüm süreci kayıt altınıza almaya ve belgelerle uğraşamak yerine her şeyi tek bir aramayla araç hakkındaki tüm bilgileri görmenizi sağlayacak sistemdir.
Aracın ne şekilde alındığı(ihale, byback, toplu alım, perakende vb) ve alım ile ilgili bilgileir girildikten sonra sistem alım formlarını otomatik olarak çıkarır. Bu aracın sitenizde yayınladıktan sonra kaç kişinin ziyaret ettiği, firmanızda bu araç ile ilgili kaç müşteri görüşmesi olduğunu ve sonuçlarını kayıt altına alabilrsiniz. Eğer aracı aldıktan sonra masraf yaptıysanız detaylı olarak masraf türlerini ve maliyetlerini sistemde önceden tanımlı lanlara girerek aracınızın esas maliyetini hiç bir işlem yapmadan görebilirsiniz.
Bir aracın stoğunuza girdikten sonra ne kadar süreyle stokta kaldığını görüntüleyebilirsiniz. Satış personellerinizin performansını, günde kaç görüşme yapıp yüzde kaç oranda görüşmelerini satışa çevirdiklerini ve sattıkları araçalrdan firmanıza ne kadar kar getirdiklerini görebilirsiniz.
Sistem içerisinde çok kapsamlı bir detaylı raporlama sistemi bulunmaktadır. İstediğiniz şekilde raporları kendiniz belirleyebilrisiniz.

Bizi sosyal ağlardan takip edebilirsiniz.