Baro Uygulamaları

İnternete gerek olmadan mevzuatlara kolayca ulaşmanızı sağlar. Arama motoru sayeinde anahtar keliyeyi girmeniz yeterli olacaktır. Tüm mevzuatlar sürekli olarak güncellenmektedir.

Özelleşmiş ajanda tüm toplantılarınızı,etkinliklerinizi takip etmenizi sağlar. Dava, görüşme, haciz, keşif vb. etkinlik türlerini tarih ve yer seçerek ajandaya girebilir, istediğiniz hatırlatma seçeneğini kullanabilirsiniz.

İhtiyaç duyabileceğiniz vekalet ücretini, faiz ve serbest meslek makbuzu gibi hesaplama işlerini kolay ve hızlı bir şek,lde yapmanızı sağlar. her hesaplamanın ayrıntılı bilgilerine erişebilirsiniz.

Duyurmak istediğiniz haberleri duyurular kısmından yayınlamanızı ve tüm avukatlararınızın bu haberlere ulaşmasını sağlar. Türkiye barolar Birliği ile ilgili haberlere ve yayınlanmış duyurulara erişebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Baronuza bağlı avukatların listesine, harita üzerinde gösterilmiş adres bilgilerine ulaşmanızı sağlar. Bulmak istediğiniz avukat bilgisine, istediğiniz ilçeyi veya ad-soyadı aratarak avukat rehberinden ulaşabilirsiniz.

İhtiyaç duyabileceğiniz tüm numaraları ve bilgileri hem online hem de offline olarak görüntüleyebilirsiniz. Adliye, valiik, emniyet müdürlüğü, belediye vb. telefonlarını kolaylıkla bulup, hızlı arama yapabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi
Bizi sosyal ağlardan takip edebilirsiniz.