Bulut Servisler

Bulut Posta, bulut mimari üzerinde çalışan özelleştirilmiş bir e-posta servisidir. Tüm yazılım ve servislerinizden bağımsız olarak, durmaksızın çalışabilen Bulut Posta Zimbra alt yapısını kullanmaktadır. Size pek çok yönetim aracı da sunan Bulut Posta ayrıca size pek çok mobil entegrasyon çözümü de sunmaktadır.

HP Blade sunucular ve Netapp storagelar üzerinde Vmware ile sanallaştırılmış, gerçek bulut alt yapısına sahip, durmak bilmeyen bulut sunuculardır. Bu sunucularda tüm uygulamalarınızı çalıştırabilir ve kaynaklarını ihtiyacınız doğrultusunda şekillendirebilirsiniz.Bulut Depo  daha az maliyet ile daha güvenli ve daha kolay verilerinizi yedeklemenizi sağlar. Verilerinizi size iş yükü getirmeden periyodik, otomatik, ve sürekli olarak yedeklemenize imkan veren özelleşmiş bulut çözümüdür. Tüm verilerinizin artan fark (incremental) ve değişen fark (differential) yöntemi ile yedeklenerek her zaman ve her yerden erişilmesini sağlar. Bulut Depo da ürünler yedeklenirken, sadece değişen veriler yedekleneceği için veri alışverişi minimumdur. Verilerinizi isteklerinize göre anlık, saatlik, günlük ve dilediğiniz zaman aralıklarında yedeklemeniz mümkündür. 

Yedeklemek istediğiniz şirket içi ve dışı, kurumsal kaynak planlama, yazılım ve otomasyon , emailler, veritabanı ve geri kalan tüm sunucu verilerinizi size için  yedekler.Yedeklemek istediğiniz dosyayı kendiniz seçebilir, istediğiniz dökümanları yedekleyebilirsiniz. İsterseniz de önceden ayarlayıp, zamanlanmış ve seçilmiş dosyaların yedeklemesini yapabilirsiniz. Verileriniz Bulut Depo  da saklanırken her veri şifrelendirerek saklanır ve sizden başkasının erişim yetkisi olmaz.Bulut Depo'da yedeklediğiniz  tüm verilerinize tüm bilgisayarlardan ve cihazlardan (telefon, tablet vb.) erişebilirsiniz. 

Bizi sosyal ağlardan takip edebilirsiniz.