CMS (Saha Satış Takip ve Yönetimi)

Şirketin, saha ekiplerinin ve pazarlamacılarının işlerini kolaylaştıracak ve üretkenliğini arttıracak yeni tablet uygulaması CMS ile müşteriler ve kurum içi iletişim güçlenirken, kurumsal kimlik de pekişecektir. Şirket, uygulama sayesinde ürün portföyünü ve hedef kitlesini uygulama üzerinde yönetebilecek ve satış kayıtlarını burada tutabilecektir. Hedef kitledeki müşterilerin isteklerini arzularını şikayetlerini burada tutabilecek ve müşteri segmentasyonunu uygulama üzerinden takip edebilecektir. Müşterilerin beğendikleri memnun kaldıkları ürünler not alabilecek ve bu bildirimleri şirkete istedikleri zaman iletebileceklerdir.

Saha ekipleri tanıtım faaliyetlerini gerçekleştirmek için yanlarında çok fazla sayıda dosya ve broşür taşımasına gerek kalmadan, uygulama sayesinde inovatif bir çözüm getirilerek tanıtımlar tablete yüklenen video, flashlar ve dosyalar tarafından yapılabilecek, istenildiği zamanda müşteriye farklı kanallardan (e-mail, sosyal medya) aktarılabilecektir.

Devamlı hareket halinde olan saha çalışanlarının bu aktifliğini desteklemek amacıyla, uygulamanın hızlı ve pratik olması, saha çalışanlarının kısa sürede notlarını almalarını, görüntüler ile ilgili fotograf çekmelerini ve istediklerinde tüm bunları veritabanına yüklemelerini sağlayacaktır.

Saha çalışanları bu uygulama sayesinde, en son nereye gittiklerini ne sıkllıkla gittiklerini, orada ne gibi notlar aldığını, yönetimsel raporları ve yaptıkları sunumların kaydını burada tutabilecek ve bu tutulan veriler sayesinde, şirket de rahatlıkla çalışan personelin performansını ölçebilecektir.

Saha personelleri gitmesi gereken yerlerin adreslerini bulamadıklarında, uygulama sayesinde navigasyon ile gidecekleri yeri rahatlıkla bulabileceklerdir.

Satış personelinin satışlarını müşterilerini yakından takip etmesi e bunları şirkete interaktif bir şekilde aktarması, şirketin kurumsal kimliğini güçlendirecek ve satışlara doğrudan bir etkisi olacaktır.

Ayrıntılı Bilgi
Bizi sosyal ağlardan takip edebilirsiniz.