Hakkımızda

DEYTEK Bilişim, 2008 yılından bu yana müşteri odaklı yazılım çözümleri üretmektedir. Şirketimiz, inaovasyon odaklı çözümlerini, bu güne kadar kazandığı Ar-Ge kültürü, tecrübesi ve güçlü mühendis kadrosuyla birlikte ilk günkü heyecanı ile geliştirmeye devam etmektedir.

Şirketimiz, müşterilerinin veri ihtiyaçlarını 7/24 karşılayabilmeleri ve her durumda verilerini koruyabilmeleri adına bulut bilişim odaklı çözümler geliştirmektedir. Bulut sunucu, hosting ve yedekleme çözümleri ile durmak bilmeyen iş çözümleri sunmaktadır.

DEYTEK Bilişim, kullanıcılarınızın, mobil cihazları ile her yerden size ulaşabilmeleri için mobil yazılımlar üretmektedir. Şirketimiz, mobil cihazların sağladığı konum, görüntü-ses vb. etkileşimli bilgileri özel algoritmalar ile işleyerek kişiye ve ana özel sonuçlar verebilen akıllı sistemleri sizin için geliştirmektedir.

Şirketimiz, işletmenizin gereksinimlerine göre, pek çok teknolojinin aynı anda kullanılabildiği özel çözümler geliştirmektedir. Firmamız, kurumsal kaynak planlama, RFID, entegrasyon, araç rotalama vb. kurumsal iş çözümlerini ihtiyaçlarınıza özel yaparak verimliliğinizi yükseltmektedir.

Servis Grubu

Sunucu Otomasyon ve İzleme
Bulut Alt Yapı Çözümleri
Bulut Servis Çözümleri
Bulut Depolama Çözümleri
Hosting

Yazılım ve Proje Grubu

Web tabanlı Uygulamalar
Entegrasyon Çözümleri
Kurumsal Kaynak Planlama
RFID

Mobil Uygulama Grubu

Telefon-Tablet Uygulamaları
Sensör ve Donanım Kullanımı
Web Servis Entegrasyon
İçerik Yönetimi (Online/Offline)

Ar-Ge Grubu

Araç Rotalama
Konum Bazlı Alışveriş

Misyon

Ar-ge projeleriyle teknolojiye destek sağlamak ile birlikte, müşteri odaklı çalışma şekliyle her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmak.

Vizyon

Bulut bilişim ve AR-ge faaliyetleri alanında dünya ile rekabet edebilen,teknolojiyi yönetebilen Türkiye’nin lider şirketleri arasında olmak.

Bizi sosyal ağlardan takip edebilirsiniz.