Kurumsal Bulut

Kuruma Özel Bulut Yazılımlar

Deytek Bilişim bir Ar-Ge firması olduğundan her türlü istek ve ihtiyacınızı projelendirip hayata geçirerek sorunlarınıza çözüm bulabilmektedir. Deytek Bilişim olarak  başarının ancak  müşteri memnuniyeti ile ölçülebileceğine inanırız. Bu nedenle Tüm Ar-ge aşamalarımızda müşteri ile sürekli iletişim halinde olarak ilerleriz. İster kendi fikir ve projenizi bize sunarak hayata geçirmemizi talep edin ya da bize sorununuzu anlatın sizin için ona çözüm üretelim.

Veri Yedekleme

Deytek size daha az maliyet ile daha güvenli ve daha kolay verilerinizi yedeklemenizi sağlar.Verilerinizi size iş yükü getirmeden periyodik, otomatik, ve sürekli olarak yedeklemenize imkan verir. Yedeklemek istediğiniz şirket içi ve dışı, kurumsal kaynak planlama, yazılım ve otomasyon , emailler, veritabanı ve geri kalan tüm sunucu verilerinizi sizin için  yedekler.

Büyük Verilerin Yönetimi

Günümüzde tamamen dijital döneme geçiş ile birlikte şirketlerin tüm verileri dijital halde saklanmaktadır. Bu da her gün büyüyen veriler demektir. Tüm verilerinizin artan fark (incremental) yöntemi ile yedeklenerek her zaman ve her yerden erişilmesini sağlar. Belgeleriniz yedeklenirken, sadece değişen veriler yedekleneceği için veri alışverişi minimumdur

          Hiyerarşik Bulut Depo

Bizi sosyal ağlardan takip edebilirsiniz.